מה נכון ומומלץ בצביעת חלונות אלומיניום ?!

מועניינים לצבוע את האלומיניום בבית ולא יודעים מה נכון ומומלץ?!

ריכזנו לכם כמה נק' חשובות על צביעת חלונות אלומיניום ולמה לשים לב:

דגש ראשון, ניקיון והסרת שומנים

לכל תחום כמו גם בצביעת אלומיניום יש חוקי יסוד, יכול להיות שיצא לכם לצבוע בעצמכם את הבית או אפילו קניתם ספריי ושדרגתם כמה רהיטים...אבל כאשר צובעים אלומיניום או מתכת בכלל חשוב לדעת לבצע ניקיון יסודי של האלמנט על מנת להסיר שכבות שומן ולכלוך (שלא תמיד נראה לעין) ובמקרים מורכבים יותר נדרש גם שיוף ראשוני.

דגש שני, עיטוף מדוייק והגנה על המסביב

זה מבאס לגלות בסוף העבודה שאריות צבע בכל מיני מקומות - לכן, כמו בצביעת חלונות או צביעת משקופים, יש לבצע עיטוף סביב האלמנט הנצבע על מנת להגן על כל מה שמסביב בזמן תהליך הצביעה. לרב תהליך של צביעת חלונות אלומיניום מבוצע ע"י צביעה בהתזה המאפשרת להגיע לגוון מדוייק ונקי ממש כמו במצבעה, אך מהצד השני אנחנו נתקלים בספקים רבים אשר לא מבצעים עיטוף בצורה נכונה ולבסוף התוצאה הסופית מושפעת מכך.

דגש שלישי, שימוש בחומרים הנכונים

בדר"כ רובנו אוהבים ללכת לטמבורייה ולהתייעץ עם המוכר מה מתאימה למה...בתהליך של צביעת חלונות ואלומיניום בכלל העניין עוד יותר משמעותי. נדרשת ההבנה של החומרים המשפיעים על הצבע, עוזרים לו להתחבר עם האלמנט עצמו ולבסוף לייצר את הגוון שרצינו בסגנון שרצינו כמו צבע מבריק או מט.

דגש אחרון, תהליך הצביעה

כמו בסרט "קארטה קיד" שמאסטר מיאגי המאמן לימד את הילד איך חזרה על אותה התנועה (wax on\off) מייצרת יותר כוח ויותר דיוק - כך תהליך הצביעה, ככל שנעבוד בצורה מסודרת ומדוייקת עם תנועות שוות וחוזרות כך נגיע לתוצאה יפה יותר. בתהליך של צביעה בהתזה העניין קריטי וחשוב ולכן לא להתפשר ולא לחפש קיצורי דרך.לסיכום,

צביעת חלונות ו/או צביעה של מתכות דורשת עבודה נקייה ומסודרת עם שלבי הכנה מוקדמים, בחירה נכונה של חומרים וביצוע שיביא אותנו לחלום שלנו ללא לכלוכים, קילופים עתידיים ועם ראש שקט לשנים הבאות!

פנו עכשיו למומחים שלנו ויחד נגשים לכם כל חלון: 3917*