structural-glass-ceiling.jpg

צביעת אלומיניום

Office Building

מעוניינים לחדש את גוון האלומיניום? נשמח לשמח אתכם! 

ישנן אלפי סיבות למה לשנות את גוון האלומיניום ובדגש על צביעת חלונות, גם אם הם בעסק או בבית שלנו.

פעם ואפילו היום בחירת גוון האלומיניום נעשית לרוב ע"י הקבלן, האדריכל או המעצב של המבנה מכל מיני סיבות(עיצוב,עלות וכו'..) ולנו כבעלי הנכס אין תמיד השפעה על הגוון הנבחר, לפעמיים צבע האלומיניום הוא סטנדרטי בגווני אפור/לבן או לבן ולפעמיים אף בגווני ירוק בקבוק שלא נשכח לעולם...

קרה לא פעם שהגוון של האלומיניום לא במלאי או שפשוט אין, האלומיניום נשרט במהלך ההובלה ולפעמיים הצבע פשוט דהוי..

Interior Windows
Office Table Space

אז למה באמת צביעה?

תהליך החלפת אלומיניום בעסק או בבית דורש עבודה מלוכלכת, עלויות גבוהות ובדר"כ לא מאפשר המשך עבודה במתחם("לקחו לי את החלון..")

כאשר מבנה, בניין או דירה רוצים לחדש את גוון האלומיניום שלהם התהליך מהיר יותר, מאפשר התאמה של הגוון לסביבה(ריהוט, גופי תאורה ועיצוב) ולבסוף משתלם בצורה משמעותית מבחינת עלות הפרויקט.

צביעה באתר הלקוח ללא פירוק..

אחד השירותים המבוקשים כיום הוא צביעת חלונות האלומיניום במקום החלפה, הטכנולוגיה של צביעה בהתזה(HVLP) באתר הלקוח מאפשרת צביעה של פרופילי האלומיניום ללא צורך בפירוק, תהליך מהיר ונקי ולבסוף גם חסכוני באופן משמעותי.

אז למה בעצם "צבעי הבריאה"?

צבעי הבריאה - לוגו מאונך רחב נקי.png

להלן 4 שלבים לצביעת אלומיניום באתר הלקוח:

1. שיוף וניקיון יסודי של האלמנט שאותו אנחנו צובעים, זהו השלב החשוב ביותר מאחר וכל שכבת שומן או לכלוך על פרופילי האלומיניום ישפיע על איכות הצבע ואורך החיים שלו.

2. עיטוף הסביבה ויצירת חדר צבע, על השלב הזה אי אפשר לוותר ואין לחפף אפילו לו במילימטר!

בשלב העיטוף אנחנו דואגים לכסות את כל מה שלא צובעים ע"י שימוש בעיטוף מגן מקצועי אשר לא יאפשר לצבע המותז להגיע למקומות הלא נכונים.

3. צביעה מדוייקת ויסודית, כאן אין תחליף לניסיון! תהליך של צביעה בהתזה זאת דרך חיים, אי אפשר לחפף ואין ימינה ושמאלה. צביעה בהתזה באתר הלקוח זאת אומנות, גם אם מדובר בצביעה חיצונית של כל חלונות הבניין או צביעת חלונות פנימית בבית פרטי. 

בחירת ספק ותיק עם רזומה ארוך יביא את התוצאה הטובה ביותר וללא הפתעות לאחר כמה שנים!

4. השלב האחרון שלב הביקורת – תהליך של צביעת חלונות אלומיניום זאת עבודה מדוייקת, הגוון צריך להתאים למטרות שלכם, לתחושות שלכם ועד שתהיו שמחים מהתוצאה! 

צביעת קירות מסך

שינוי גוון האלומיניום בקירות מסך הינו דבר חיוני וחשוב, אחת לתקופה אנחנו נתקלים בנזקי מזג האוויר, שריטות שנוצרות ואף צורך בסיסי של חזית המבנה או העסק.

כיום התהליך הינו פשוט, אין צורך בפירוק קיר המסך והתהליך מבוצע באתר הלקוח. החלפת האלומיניום הינה מיותרת ואף בזבזנית ויקרה.

 

מה עושים?

חברת צבעי הבריאה מגיעה אל אתר הלקוח, מבצעת את כל שלבי העבודה מניקוי האלמנט הנצבע ועד לעיטוף מדוייק של הסביבה ולבסוף צביעה מדוייקת בהתזה נקייה וכמובן ביקורת לפני מסירת הפרויקט.

צביעת וטרינה

רוב סוגי הוטרינות משולבות בפרופילי אלומיניום ולפעמיים פולימרים שונים כמו ידיות ולחצנים למינהם. תהליך של צביעת וטרינה מאלומיניום דורש התייחסות לכל שלבי העבודה החל מניקוי האלמנט הנצבע ועד לעיטוף מדוייק של הסביבה שלו – בסוף התוצאה ואורך חיי הצבע הם החשובים ביותר.

ישנה אחריות על צביעת האלומיניום? לכמה זמן?

חברת צבעי הבריאה שמה את הלקוח במרכז ומאמינה בלקוח ולכן אנחנו נותנים 7 שנים אחריות על העבודה שלנו! אכפת לנו מהעבודה שלנו, העובדים שלנו מוכשרים ברמה הגבוהה ביותר ולכן התוצאות מדברות בעד עצמן.

 

כל כמה שנים צריך לצבוע?

בדר"כ איכות גוון האלומיניום תלוייה גם באקלים המקומי, כיוון השמש, רוחות והקרבה לים אשר משיפעה על תהליכי קורוזיה וחלודה למינהן.

חברת צבעי הבריאה מתאימה את מערכת הצבע(סוגי החומרים והמינון) לאלמנט הנצבע ודואגת למערכרת התואמת את הגדרות היצרן וברוב המקרים לא תידרש צביעה חוזרת.

צביעת פרגולה

שינוי גוון האלומיניום ניתן בהחלט גם בפרגולות ומוצרים דומים, התהליך מאפשר שימור של גוון האלומיניום גם בטווח הארוך ובכך מגדיל את אורך החיים של המוצר.

אנחנו בחברת צבעי הבריאה לוקחים אחריות לכך התהליך וגם לאחר סיום העבודה.

 

כמו בכל השלבים שראינו מעלה בנושא של צביעת חלונות, התהליך דומה ודורש התאמה של החומרים שאנחנו משתמשים, סוג הצבע וכך גם אופן ביצוע הצביעה.

מאחר ופרגולה נמצאת בתנועה מתמדת בתהליכים של פתיחה וסגירה, חשוב מאוד לבצע תהליך של צביעה בהתזה במספר שכבות כולל שכבת יסוד המאפשרת איכות לטווח ארוך וראש שקט לשנים הבאות.

חייגו\סמסו להתייעצות: 3917*

צבעי הבריאה - החברה הישראלית לצביעה בהתזה | HVLP