אודות צבעי הבריאה.jpg

אודות החברה

מומחה הצביעה הישראלי תמיר מגדל - מעל 25 שנה בתחום, יחד עם דוד יעקב שאולקר - בוגר המערך הטכנולוגי של חיל האוויר: אנחנו צובעים בהתזה באתר הלקוח ואנחנו פה כדי לשמח. 

פרויקטים בכל הארץ, אלפי חלונות אלומיניום ודלתות מעלית, צביעת מעקות, קירות מסך, קונסטרוקציות ברזל, צביעת עץ, מטבחים, וטרינות ועד צביעת מוצרי חשמל ובאחריות ל-7 שנים!

פועלים בשיתוף פעולה עם יצרני וחברות הצבע המובילות בישראל, משתמשים בציוד הצביעה המתקדם בענף ובטכנולוגיית HVLP אשר מייצרת תוצאות ברמת גימור הגבוהה ביותר בעולם!

איך עושים את זה?

כבר בשיחת הטלפון נבצע בדיקה מדוייקת של מפרטי הצביעה המתאימים עבורכם, נבחר יחד את הגוון המושלם ולבסוף נבצע צביעה מדוייקת ללא לכלוך, ללא טיפטופים ושברים ובידיוק בידיוק כמו שחלמתם!

עסקים רבים, לקוחות פרטיים ואף משרד הביטחון כבר הגשימו חלומות בצבע! רוצים גם?

www.ipaint.co.il | *3917 | 054-6907431

תמיר מגדל

בן 54 נשוי ואבא ל-4, יליד ותושב גבעתיים.

תמיר הגה ופיתח את טכנולוגיית צביעת אלומיניום בהתזה באתר הלקוח בישראל כבר לפני 25 שנה והיה הראשון שייסד עסק שזהו עיקרו.

תמיר מרצה לאדריכלים ומעצבים על ענף הצביעה בהתזה ומגדל דור של מומחים בענף.  

"כדי להיות מומחה יש לחקור את התחום עד השורש וגם לדעת להנות מזה"

תמיר ביצע פרויקטים רבים של צביעה בהתזה באתר הלקוח, גידל והכשיר עד היום צוותים רבים בתחום הצביעה בהתזה בשטח, עבודה בגובה והתמודדות עם פרויקטים גדולים ומורכבים.

"צבע זה החלטה לעשות שינוי ושינוי כזה עושים רק עם חיוך על הפנים" – מבחינתי כל הפרויקט לא שווה כלום אם הלקוח לא מאושר בסוף התהליך וקיבל את התוצאה שרצה בחלומות שלו!

תרומה לקהילה, לאורך כל הדרך המקצועית הקפיד תמיר להחזיר ולתרום לקהילה ולכן אחוז ניכר מהרווחים מופרשים לטובת העמותה שייסד: עמותת פֶּה רַךְ (ע"ר) המובילה פעילויות שונות לקירוב לבבות, חיזוק הזהות היהודית וסיוע לקשישים, ניצולי שואה ומשפחות שכולות בישראל.

תמיר מגדל צבעי הבריאה.jpg
דוד יעקב צבעי הבריאה.jpg

דוד יעקב שאולקר

בן 44 נשוי ואבא ל-3, יליד הצפון הישן בתל אביב ומתגורר בגבעתיים.

בוגר המערך הטכנולוגי של חיל האוויר, רס"ן בשירות מילואים פעיל, חבר מחוז דן והנהלת גמלאי צה"ל בגבעתיים, נכה צה"ל ופעיל בקבוצות תמיכה לעידוד בעלי מוגבלויות לחזרה למעגל החברה, ומנכ"ל עמותת פֶּה רַךְ (ע"ר).

זוכה פרס יקיר הקהילה מרב העיר וראש עיריית גבעתיים לשנת התשע"ז (2017).

בחזונו רואה את צִבְעֵי הַבְּרִיאָה כחברה להגשמת כל החלומות העיצובים של הלקוח בבית ובעסק.

בשביל להגשים חלומות לא צריך לצאת מהבית! בקשת? – קבלת!

הצוותים שלנו.jpg

הצוותים שלנו

דור שני של מומחי צביעה בהתזה בישראל, הכולל התמחויות של עבודה בגובה, צביעת חלונות וצביעת כל סוגי המתכת בסנפלינג, שימוש במכשירי הרמה וכו'.  הצוותים שלנו עוברים הכשרות שוטפות ומיומנים בכלל סוגי הצביעה ובדגש על תהליכים מורכבים של צביעה בהתזה.

הצוותים שלנו 3.jpg